Zatrudnij nas w roli wspólnika

Od konstruowania ogłoszeń i rekrutację bespośrednią, przez zbieranie i analizowanie CV, wstępne rozmowy telefoniczne, spotkania rekrutacyjne, podpisywanie umów, monitorowanie okresu próbnego, układanie grafików, obsługę kadrowo – płacową, po zwolnienia pracowników i ochronę prawną klienta.

 

Jesteśmy gotowi dostarczyć Twojej firmie profesjonalną kompleksową usługę, która jest w stanie zastąpić kilkuosobowy dział HR. Z przyjemnością zostaniemy Twoim partnerem biznesowym, który zadba o najcenniejszy kapitał w Twojej firmie, kapitał ludzki. Od pracowników niższego szczebla do kierowników i managerów. Kandydatów poszukujemy wieloma kanałami, weryfikujemy ich nastawienie do branży, doświadczenie, motywację, poziom odpowiedzialności oraz lojalności. Nastawiamy się na znalezienie pracowników, którzy będą dbali o swoje miejsce pracy i o pracodawcę. Szukamy ludzi ambitnych, kulturalnych, nastawionych na uczciwą pracę. 

Bezpieczeństwo współpracy naszym priorytetem

Wszystkie nasze działania są wykonywane w celu rozwijania biznesu klienta z nastawieniem na wysoki poziom bezpieczeństwa. Naszą współpracę budujemy wykazując się profesjonalizmem na każdym szczeblu naszych usług. Nasze umowy budowane są przez prawników, a obsługę księgową i kadrowo-płacową powierzamy partnerom o doskonałej reputacji.

Zapytaj o kompleksową obsługę rekrutacyjną , a zrobimy wszystko, by stworzyć ofertę godną Twojej firmy.