Zaplanuj swoją karierę razem z nami

Programista, niania, kucharz, manager, operator CNC, kierowca, pielęgniarka, murarz, a może marynarz lub dźwigowy? To tylko kilka z wielu zawodów, w których możesz się kształcić. Każdy z nich jest dzisiaj dobrze płatny, jednak nie tak łatwo zdobyć odpowiednie kwalifikacje i dobrą pracę. Kolejną kwestią jest ryzyko, że stracisz czas oraz pieniądze, bo w zawodzie, który wydawał się z pozoru atrakcyjny, będziesz się źle czuć. Pomożemy Ci zweryfikować Twoje mocne i słabe strony. Dostosujemy ścieżkę kariery do Twojej indywidualnej sytuacji życiowej.

Codziennie buduj swoją przyszłość

Każda kariera zawodowa powinna mieć swój cel. Gdy go nie ma, dryfujemy to tu, to tam. Niestety, często nie znamy możliwości jakie są wokół nas, nie wiemy do których drzwi zapukać i jakie umiejętności docenią pracodawcy. My to wiemy. Znamy pracowników, ich problemy oraz rynek pracy. Znamy przedsiębiorców i ich oczekiwania. Skontaktuj się z nami, a pomożemy ułożyć plan, dzięki któremu zadbasz o swoje lepsze jutro, jak i o przyszłość swoich najbliższych.

Trójmiasto potrzebuje specjalistów. Stań się jednym z nich!

Pomożemy Ci zweryfikować Twoje umiejętności i wspólnie ułożymy indywidualny plan rozwoju zawodowego, na miarę Twoich możliwości czasowych i finansowych. Do zobaczenia!

Pozwól nam siebie poznać i skorzystaj z konsultacji. Zgłoś się poprzez formularz kontaktowy klikając TUTAJ